top of page
Hakkımızda
Uzhan Mühendislik

Mühendislik, sadece günümüz şartlarında var olanı kullanmak, uygulamak ve irdelemek değildir. Aynı zamanda geçmişin bilgi, birikim, tecrübe ve tekniğinin, tüm sorun çözümlerinde genel ve yüzeysel anlayıştan uzak durarak, geliştirilmesi ve üzerinde düşünülmesi gerektiği inancındayız. Yakından veya uzaktan temas içerisinde olduğumuz tüm projelerde bu vizyon başlangıç noktamız olmuştur.

1984 yılında SIKA-DETEKS AŞ’de başlayan yapı kimyasalları konusundaki tecrübemizin de temellerini bu değerler oluşturmaktadır. Ölçek ve şartlar ne olursa olsun, tüm müşterilerimize faaliyet gösterdiğimiz alanlarda, yakın ve özel mühendislik çözümleri sunmak, faaliyet göstermediğimiz ancak yapı sektöründeki 40 yıllık tecrübe ve birikimimizi de diğer konularda danışmanlık yapmak ve müşterilerimizin sürecin tamamında çözüm ortağı ve yanlarında olduğumuzu hissettirmek temel ilke edinilmiştir. Bu anlayış ile mutlak müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. Uzhan Mühendisliği tercih eden herkes öncesinde ve sonrasında tam bir güven duygusu içinde olmuştur ve olacaktır. Bu bizim en önemli gerçeğimizdir.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda, en yüksek kalite ve standartları kullanıp, kendimizi sürekli geliştirmek ve eğitmek için çalışmaktayız. Bu çalışma içerisinde mühendisliğin sadece geçmiş ve var olan sorunlarını değil, aynı zamanda gelecekte de karşılaşabilecek sorunları çözmek için çabalamaktayız. Bu çerçevede, müşterilerimiz ile kurduğumuz ilişkinin kısa dönem olmasından çok uzun dönem olması için güven temeline oturtmaktayız.

Uzhan Mühendislik olarak, 28 yıllık tecrübemizde sadece müşteriler ile değil aynı zamanda tüm paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza aynı sorumluluk ve saygıyla hareket etmekteyiz. Kalite politikamız ve iş etiği ilkelerimiz, şirketimizin güvenirliğini, uygulamalarını, etik davranış standartlarını, kurumsal kimliğimiz ile birleştirmek, itibarını korumak ve geliştirmek adına oluşturulmuş olup, hizmet verdiğimiz tüm yurt içi ve yurt dışı projelerde dürüst ve ahlaki çalışma kültürünü yaymak, oluşabilecek riskleri minimuma indirgemek, uygunsuzlukları anında bildirmek, kayıt altına almak ve belirtilen değerleri korumak için gerekli önlemleri hızlıca alıp, asgari gereklilikleri gerçekleştirme amacı taşımaktadır.

Kurulduğumuz günden bu güne, bu güven ilişkisini dünyanın en önde gelen kuruluşlar ile kurmaktan övünç duymaktayız. Henüz orta ve küçük ölçekli olan ve bizimle çalışan şirketlerin de en kısa zamanda Türkiye'nin ve Dünyanın en büyük firmaları arasına katılması en içten dileğimizdir.

Sertifika ve Kalite Politikalarımız

Uzhan Mühendislik

Kurumsal Sertifikalarımız

Uzhan Mühendislik

Kalite Politikamız

ISO 9001 | 14001 | 45001

Sistemleri kurulum aşamasındadır.

Uzhan Mühendislik

Çevre ve Sürdürülebilirlik Sertifikamız

Uzhan Mühendislik
Sika Uzman Uygulayıcı Sertifikası

Çözüm Ortaklarımız

Sika
Hilti
Blastrac
Proceq
ACO

UZHAN MÜHENDİSLİK

bottom of page